KONST / Litografier / Färglitografier 14613006
nr 1461 3006
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
Färglitografier, 5 st, i mapp, "Family Life". Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 66x50, oramade lösa blad
Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:03:54
18/4 16:05:14
Jonny Forsström
Läs mer om Jonny Forsström